EST ENG

Laskmine tulirelvadest

Laskmine tulirelvadest

Pakume võimalust lasta erinevatest tulirelvadest (püstolitest kuni poolautomaatsete relvadeni, näit: AK47 tsiviilvariant).

Grupid alates 5 inimesest kuni 40 inimeseni. Grupil suurusega kuni 10 inimest tuleks ajaliselt arvestada umbes 1,5 tundi.

Grupid üle 10 inimese kes soovivad nii ATV sõitu kui laskmist on mõistlik jagada alljärgnevalt: esimesena laskmine tulirelvadest ja siis Männikul ATV-ga sõit.            

Laskmise jaoks on sobiv riietuda sportlikult vaba-aja rõivastesse.

Laskeinstruktorid tutvustavad ohutustehnikat ja õpetavad turvaliselt tulirelvi käsitlema ning pappmärke  tabama. Osalejatel ei ole vaja omada relvaluba.                                                      

Kellel puudub üldse varasem tulirelva laskmise kogemus või kes on lasknud vaid ühte marki relvast, saavad laskmiskogemuse erinevate tulirelvadega (relvade võimsus, tagasilöök, erisused jne).

Ühe laskja kohta on arvestatud 30 lasku standardpaketi raames, võimalik on lasta ka eripaketid all ära toodud tulirelvi. Vastavalt soovidele on võimalik koostada eripakette tulirelvadest või lasta rohkem.

Standardpakett - püstol Glock 9 mm, püstol Glock 11,43 mm, revolver Smith & Wesson 38 Special, pumppüss Remington ja vintpüss AK-47 tsiviilvariant.

Eripaketid – püstol Desert Eagle kal 50 A.E, vintpüss Colt AR-15/M4 5,62 mm jne.

Tulirelvadest laskmine on huvipakkuvam, kui Te esialgu oskate arvata. Tegemist on vaba aja harrastusega, mis treenib koordinatsiooni ning osavust.

Broneerimine: info@safarikeskus.ee, + 372 50 46 722 või laskeinstruktor laskmine@pistol.ee + 372 53496789

Arveldus - Tasumine laskeürituse eest arvega (ettevõtete puhul, vajalik garantiikiri ) või sularahas.

N.B. Alkoholi tarbimine või alkoholijoobes olek laskmisürituse ajal ei ole lubatud.

Teenuse osutaja:  TONDI LASKETIIR